Forum Forum użytkowników Nissana 100NX Strona Główna Forum użytkowników Nissana 100NX
100NX squad
 
 » FAQ   » Szukaj   » Użytkownicy   » Grupy  » Galerie   » Rejestracja 
 » Profil   » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   » Zaloguj 

predkosciomierz?? POMOCY

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum użytkowników Nissana 100NX Strona Główna -> Techniczne / Nadwozie i wnętrze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: 22 Paź 2005 17:44     Temat postu: predkosciomierz?? POMOCY

Witam! Nissana posiadam od niedawna przywiozłem go z Niemiec miał uszkodzona skrzynie ktora została w Niemczehc jest to wersja SR (1,6 z dokładkami z GTi bez sciagneto dachu na pełnym wtrysku) Skrzynie zakupiłem na allegro w super stanie itd.. Ale mam problem wydaje mi sie (nie jestem pewny na 100%) ze w starej skrzyni miałem napęd elektroniczny a tu jest linka bo nie umię nigdzie wyczaic gdzie ta linka szła?? PRosze was opomoc bo został mi jeden kabel i linka wychodząca ze skrzyni. Musze kupic jakis czujnik?? czy moze nic nie zrobie jak nie zmienie skrzyni na taka jaka była napoczątku była 57y a teraz jest 64Y. Mozecie zobaczyc u siebie jak Wam ta linka?? czy moze macie elektronicznie?? idzie PROSZE WAS
Powrót do góry
0l0




Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 209
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: SG\Gliwice
Płeć: GA16DS / GA16DE

PostWysłany: 23 Paź 2005 9:32     Temat postu: Re: predkosciomierz?? POMOCY

chrosta napisał:
Witam! Nissana posiadam od niedawna przywiozłem go z Niemiec miał uszkodzona skrzynie ktora została w Niemczehc jest to wersja SR (1,6 z dokładkami z GTi bez sciagneto dachu na pełnym wtrysku) Skrzynie zakupiłem na allegro w super stanie itd.. Ale mam problem wydaje mi sie (nie jestem pewny na 100%) ze w starej skrzyni miałem napęd elektroniczny a tu jest linka bo nie umię nigdzie wyczaic gdzie ta linka szła?? PRosze was opomoc bo został mi jeden kabel i linka wychodząca ze skrzyni. Musze kupic jakis czujnik?? czy moze nic nie zrobie jak nie zmienie skrzyni na taka jaka była napoczątku była 57y a teraz jest 64Y. Mozecie zobaczyc u siebie jak Wam ta linka?? czy moze macie elektronicznie?? idzie PROSZE WAS

może wystarczy kupić zegary ze starszej wersji NX bo prędokościomierze były tam montowane właśnie na lince


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: 23 Paź 2005 14:01     Temat postu:

Mogł by ktos zobaczyc jak to ma u siebie?? Mi linka ze skrzyni wychodzi po lewej stronie cięgna sprzegła troche wyzej, jezeli mozecie to sprawdzie i napiszcie jak Wy tam macie, czy czujnik i kabel idzie?? czy moze linka i ktorendy ona idzie jak by ktos mogł prosze zrobic zdjecie. Dziekuje z gory

pozdrawiam
Powrót do góry
Gościu




Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 982
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: 23 Paź 2005 17:17     Temat postu:

my z endrium znay ta linke bardzo dobrze no linka normalnie wychodzi i idze do zegarów, fotke raczej nie zrobie bo trzeba zdejmowac plastiki, jezeli polozysz sie glowo przy pedałach linka powina byc w okolicach gornych

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
EnDrIu




Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 908
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 Paź 2005 21:13     Temat postu:

chrosta napisał:
Mogł by ktos zobaczyc jak to ma u siebie?? Mi linka ze skrzyni wychodzi po lewej stronie cięgna sprzegła troche wyzej, jezeli mozecie to sprawdzie i napiszcie jak Wy tam macie, czy czujnik i kabel idzie?? czy moze linka i ktorendy ona idzie jak by ktos mogł prosze zrobic zdjecie. Dziekuje z gory

pozdrawiam
nie sadze zebys dal rade bez kupienia zegarow od starszej wersji

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
0l0




Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 209
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: SG\Gliwice
Płeć: GA16DS / GA16DE

PostWysłany: 24 Paź 2005 18:13     Temat postu: zegary

Ale masz farta
akurat znalazlem aukcję liczników (chyba pierwszą odkąd przedlądam allegro)
napisz do gościa czy prędkościomierz jest na linkę ale sądząc z układu zegarów to raczej powinno pasować bo deska jest ze starszej wersji nyski
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: 27 Paź 2005 16:13     Temat postu:

Witam czujnik juz zamówiony więc temat uwazam za zamkniety
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum użytkowników Nissana 100NX Strona Główna -> Techniczne / Nadwozie i wnętrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
subMildev free theme by spleen & Programosy
Regulamin